Kiralık Aşk 45.Bölüm Fragmanı izle, Yeni Bölümde Neler Olacak

Star Tv ekranlarında her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Kiralık Aşk Dizisi yeni bölümüyle yine olay yaratacak. Kiralık Aşk 45. bölümde Ömerin elindeki kitap olay oldu. Kiralık Aşk son bölümde Ömerin elindeki kitap ne?

Defnelerin hanesi piyasaya çıkarılır. Ne yapıp edip satışı durduracağına inanan Defne, hali Ömer'e çaktırmamak amaçlı her şeyi yapar fakat tekrardan bütün şüpheleri üst kısmına çeker. Ömer, Defne'nin kendisinden tek birşey gizlediğini farkeder.

Fikret resmen gitti! Gidişi ile mağaza sorunu de muallakta kaldı. Yasemin Passionis'e döndü. Çoğalış Sinan'la hem tek iş dostu hem tek de sevgililer. Fakat Yasemin ve İsmail tesadüfen karşılaşıyorlar. Bu sürpriz karşılaşma sonrasında Sinan'ın tavrı ne olacak acaba? Sude ise Sinan'ın kendisine karşın vurdumduymaz tavırlarından çoğalış sıkılmış vaziyette. Bütün zamanını Deniz'le geçirmeye başlar. Bu ikili acaba neler yapacak?

Defne ve Ömer tek çeşitli tek kalamıyorlar. Ömer bitiminde çözümü buluyor ve Defne'yi kaçırıyor. Hem Tek de tek sürü manidar tek yere!...
Defne'yi hiç beklemediği yerden vuracak ve sırrı Ömer'in kapısına dayandıracak sürpriz ne?
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Kiralık Aşk 45.Bölüm Fragmanı izle, Yeni Bölümde Neler Olacak"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top