Hanım Köylü'nün çekildiği yer Saklı Köy nerede?

Hanım Köylü dizisinin seti nerede, Hanım Köylü nerede çekiliyor, Hanım Köylü Saklı Köy nerede?


Saklı Köy, Muğla ilimize ait bir köydür. Hanım Köylü dizisinin çekimleri Saklı Köyde yapılıyor. Star TV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi Hanım Köylü ilgiyle ve heyecanla beklenmektedir. Bakalım Star TV dizilerine eklediği Hanım Köylü isimli aile dizisiyle beklediği reyting başarısını yakalayabilecek mi ? Dizide oyun alacak oyuncu ekip genellikle belirlendi. Hanım Köylü isimli yepyeni başlayacak dizinin yapımcılığını Faruk Turgut üstlenmektedir. Star TV hanım Köylü isimli aile dizisinin reyting sıralamalarında üst sıralarda olmasını beklemektedir.

Hanım Köylü Nerede çekiliyor öğremek isteyenler bu konumuzda aydınlatılacak. Star TV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi Hanım Köylü Muğla'nın Yatağan İlçesinin Bozhöyük Kasabasında çekilecek. Dizi çekimleri amaçlı bütün hazırlıklar bitti. Bakalım dizi beklenen başarıyı yakalayabilecek mi ? Dizi Ege Kısmında çekilecek ve dizide de Ege şivesi konuşulacak. Bu sebeple Muğla ve köylerinden dizide oynayacak figürasyonlar yer aldı. Her figürasyon dizi çekimleri amaçlı 70 TL para alacak. Star TV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi Hanım Köylü ilgiyle ve heyecanla beklenmektedir.

Star TV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi Hanım Köylü Muğla'nın bozhöyük Kasabasında çekilecek fakat dizide Gizli köy olarak tanıtımı yapılmıştır. Yepyeni çekilecek Hanım Köylü isimli dizinin çekimleri hem bir İstanbul'da hem bir de Muğla'da aynı ritimde devam edecektir. Muğla'nın Bozhöyük Kasabasında ifade edilecek çekimlerde oyuncuların sıkması içim konteyner kent kurulmuşttümör. Böylelikle dizide oyun meydan oyuncular güçlük çekmeyeceklerdir. Star TV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi Hanım Köylü ilgiyle ve heyecanla beklenmektedir. Bakalım yepyeni çekilecek diziyi seyirci beğenecek mi ?
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Hanım Köylü'nün çekildiği yer Saklı Köy nerede?"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top