Boynu Bükükler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kimler

Acı Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu oldukça dikkat çekiyor. Atv ekranlarında başlayacak olan dizi kasım ayı ortalarında yayına girecek. Ünlü oyuncu Selin Şekerci  ,   Kaçak Gelinler'den sonra ekranlara dönmeye hazırlanıyor  .   Sevilen oyuncu  ,   Seçkin Özdemir ile başrolü paylaşacağı Acı Aşk dizisi ile ekrana gelecek  . 

Melekler Korusun  ,   Kaçak Gelinler gibi dizilerle TV izleyicisinin aklında yer edinen oyuncu Selin Şekerci  ,   ekrana verdiği arayı bitirmeye hazırlanıyor  .

Kaçak Gelinler dizisiyle yıldızı parlayan Selin Şekerci ve Türk dizilerinin vazgeçilmez erkek oyuncularından olan Seçkin Özdemir’in başrol oyuncusu olduğu dizide,Türkü Turan, Erkan Can, , Neriman Uğur, Arda Öziri ve Hüseyin Avni Danyal gibi usta oyuncularda oyuncu kadrosunda yeralıyor.

Bugüne dek uçarı  ,   çılgın genç kız rollerinde görmeye alışık olduğumuz Selin Şekerci  ,   bu kez bambaşka bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor  .   Acı Aşk dizisinde hırslı ve hedeflerine ulaşma yolunda kötülük yapmaktan çekinmeyen bir kadını canlandıracak olan oyuncu  ,   izleyiciyi meraklandırdı  .

http://aciask.dizisi.biz
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Boynu Bükükler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kimler"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top