Fox Tv izleyenleri Sesi Çok Güzel Yarışmasını Çok SevdiFox Tv ekranlarında çok farlı bir formatla yayınlanan müzik yarışması Sesi Çok Güzel izleyicilerden büyük ilgi gördü. Müzik dünyasının dev adları FOX'ta buluşuyor .  Türk zanaat müziğinin kraliçesi Sibel Can ,  pop müziğin ikon adı Sertab Erener ve en son çağın popüler şarkıcısı Gökhan Türkmen'in jüride olacağı yazılımı ödüllü oyuncu buyruğa karayel sunacak .  Profesyonel sesler ,  en iyi sesleri keşfetmeye geliyor! Fox Tv Canlı izle ile Sesi Çok Güzel yayın saatinde yarşmayı canlı izleyebilirsiniz.

Jüri üyeleri ,  geliyor olacak ihbarlar arasından keşfettikleri en iyi sesleri dinlemek ve onları takımlarına alıp almayacaklarına hüküm sunmak amaçlı adayların şehirlerine ,  hanelerine ,  iş yerlerine gidecek .  Sesinin tek sürü güzel meydana geldiği argüman edilen adaylar bu önce sürpriz ziyarette jüri üyelerini etkilemek zorundalar .  Jüri mensuplarının sürpriz ziyaretleriyle adayları yakından tanıyacağız ve ne türlü keşfedildiklerine şahit olacağız . Tv izle yenler bu yarışma programını oldukça beğendiler.

Adayların hakikat hayatlarını ve tek ihbar neticesi yakalayacakları talihli karayolu harmanlayan ,  önce ve tek program Sesi Tek Sürü Güzel her Çarşamba FOX'ta!
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Fox Tv izleyenleri Sesi Çok Güzel Yarışmasını Çok Sevdi"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top