Aşk Yeniden Son Bölüm İzle Fox Tv

Aşk Yeniden Dizisi Son Bölüm Özet ve Fragmanı İzle

Aşk Yeniden yepyeni kısımda merak zirvede . Dizide onuncu hafta Fatih ile Zeynep'in düğünü var! Geçen hafta yayınlanan Aşk Yeniden dizisi en son bölüm güldürdü. Heyecanla beklenen Aşk Yeniden 5. yepyeni kısımda ekrana kilitledi. Dizinin geçen gün akşamı yayımlanan en son kısmında düğün töreni coşkusu var! Fatih ile Zeynep aileler amaçlı evlenecekler. Elbette anlaşılan bu düğün töreni hazırlıklarında aksilikler yoksun olmuyor. Kutsal'in Fadik'ten söz almak amaçlı söylediği düğün töreni organizasyonu yalanı, kontrolsüz tek biçimde o kadar büyür ki, Zeynep ve Fatih'i bundan önce hiç tek birşey bu civarı zora sokmamıştır. Dedikodu lobisinin düğün töreni davetine destek etme uydurma sebebiyle Şekercizadelere gelmesi epeyce vakitsiz tek anne isabet ciro . Kutsal bütün cemiyete rezil meydana geldiği düşünür. Halbuki ki her biri halinden memnundtümör. Zeynep ve Fatih yükselen yalanına tek yenisini daha eklemeye çalışırken, bizzat kendilerini tek anda düğün töreni davetinin ortasında bulurlar.

Aşk Yeniden Son Bölüm İzlemek İçin Tıkla!

Zeynep Taşkın (Özge Özpirinçci) Kimdir, Gerçek Adı Ne, Boyu Yaşı Kilosu Burcu Ne?

Güzel, alımlı ve doğal bir kız olan Zeynep, Karadenizlidir. Bazen patavatsız olabilecek kadar dobradır. Dışarıdan yıkılmaz bir dağ gibi görünse de, aslında çok narin bir kalbe sahiptir. İnsanlara yaralarını göstermekten hoşlanmaz. Güçlüyü oynamayı sever. Babasına aşk derecesinde bağlıdır ama onun kadar da inatçıdır. Kolay kolay geri adım atmaz. Haksız bile olsa bunu kabullenmekte zorlanır. Mücadeleci bir yapısı vardır. Esprili ve eğlencelidir. Hayattaki en değerli varlığı oğlu Selim’dir, onun için dünyayı yakar. Yetiştirilme tarzı nedeniyle zaman zaman tutucu ve gelenekçi olabilir. Nitekim bu tutuculuğunu ilk bıraktığı anda da büyük bir hata yapmıştır. Artık aşka inancını kaybetmiştir zira oldukça büyük bir darbe yemiştir. Şimdi her durumda gardını alan Zeynep, artık yoğurdu üfleyerek yemektedir.

Fatih Şekercizade (Buğra Gülsoy) Kimdir, Gerçek Adı Ne, Boyu Yaşı Kilosu Burcu Ne?

Fatih; yakışıklı, zengin, iyi eğitim almış bir gençtir. Aile değerlerine bağlıdır. Hayatın zorluklarını hiç görmemiştir ama muhallebi çocuğu da değildir. Aslında içinde her şeye karşı duracak kadar cesur bir kalp taşımaktadır içinde ama bunu kendisi de zaman içinde öğrenecektir. Sevdiği her şeye tutkuyla bağlanan biridir. Onu hayatta en çok zorlayan şey ailesinin kendisine yüklediği misyondur. Herkes onun için yaşıyor gibi görünse de aslında Fatih onlar için kendini feda etmektedir. Ta ki Zeynep’i görene kadar… Onu gördükten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmamıştır. Fatih içindeki aşık adamı ve onun yapabileceklerini gördükçe kendisine inanamayacaktır
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Aşk Yeniden Son Bölüm İzle Fox Tv"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top