Show Tv Yeni Dizisi Ezra

Show Tv Yeni Dizisi "Ezra"


Yeni Bir yapım olan Ezra bizleri ekranlara davet ediyor. Yeni yüzler yeni bir senaryo ile süper bir yapım olan Ezra Dizisi etkileyici hikayesi ile bizleri bağlayacak süper bir yapım olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Her hafta yayınlanacak olan Son Bölüm ile sizleri sitemizde ağırlamaktan mutlu olacağız. Ezra hakkında tüm detaylar bizde olacak.Bu özellikleri taşıyan bir dizi geliyor "Ezra" . kasım ayı içerisinde başlaması planlanan dizinin kesinleşen yayın tarihi henüz yok. Ezra Dizisi için Tanıtım Fragmanı yayınlandı. İki adet fragman yayınlandı ve çekimleri ve oyuncuların halleri ile seyiri güzel bir yapım bizleri bekliyor diyebiliriz. Öyle ki iki isim ikisi de yeni birisi Rüveyda Öksüz diğeri ise Yusuf Çim. Bu isimlerden Yusuf Çim Best Model 2011 yarışmasında First Runner Up olarak seçilmiş bir isim ve bu dizi ile kariyer basamaklarında büyük bir adım atmak amacında. Bu amacını gerçekleştirmek için çok yoğun çalışan ve rolüne adapte olmak için büyük uğraş veren Çim bu dizinin kendisi için çok önem arz ettiğinin farkında. Daha sonra bir de müzik albümü çıkaran Yusuf Çim bu albümün ismini "Olsun Bir Kere" koymuştu. Şimdi ise bu dizi ile yola devam etme kararı alarak oyunculukta başarılı olmayı istediğini gösterdi.  Bir diğer yıldız adayımız Rüveyda Öksüz ise 2013 Miss Türkey birincisi olması ile adını duyurdu ve oda Yusuf gibi oyunculuk yolunu seçti. her iki isim için çok büyük önem taşıyan bu yapım ikisine de şans getirmesini diliyoruz. "Ezra 1.Bölüm" ile çok yakında Show Tv ekranlarında olacak ve bizleri duygu seline boğacak.

http://ezrasonbolumizle.blogspot.com


Şuana dek Ezra Fragmanı yayınlandı. iki adet tanıtım fragmanı izlediğimiz zaman gördük ki kaliteli bir yapım bizleri bekliyor. Rüveyda Öksüz ve Yusuf Çim beraber rol alacağı yapımda bu ikiliye eşlik edecek diğer isim ise İsmail Filiz olacak. Oyuncuları gibi yapımcıları ve yönetmeni de genç olan kadro ile yola çıkan ekip bu diziden beklentisi oldukça yüksek. Dizinin başrol oyuncuları Rüveyda Öksüz ve Yusuf Çim için ilk dizi deneyimi olması sebebi ile rollerine çok çalışarak başarılı olmak istedikleri her halinden belli oluyor. İkisi de modellikten gelme olan bu iki isim ilk dizileri ve ilk baş rol oynayacakları "Ezra" ile dizi sektöründe kalıcı olmak amacında.

Yakın bir tarihte izleyici ile buluşacak olan Ezra izleyicinin tam kalbine işleyecek bir hikaye ile geliyor. Ezra Dizisi oyuncuları hakkında detayları bulabileceğiniz Fan Sitesi açıldı ve bu sitemizde her türlü bilgiyi ve videoları bulabilirsiniz. Dizi başlamadan dizi hakkında bilgileri bizden öğrenebilirsiniz. "Ezra İzle" ile birlikte dizinin yayın hayatı boyunca sizlerle birlikte olacağız.
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Show Tv Yeni Dizisi Ezra"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top