Ezra Dizisi Show TV'de...

Yapımcılığını Leo Media Company tarafından üstlenilen ve merakla beklenen yeni dizi “Ezra” yakında Show TV'de başlıyor. Çekimleri devam eden Ezra isimli dizinin başrollerinde oynayan İsmail Filiz ve Yusuf Çim iki zıt karakteri canlandırıyor. Dizide; ‘Çahangir Hüseyinov’ karakterini İsmail Filiz, ‘Mustafa’ karakterini Yusuf Çim, ‘Ezra’ karakterini ise Rüveyda Öksüz canlandırıyor.

http://ezrasonbolum.blogspot.com/

Ezra Kimdir?

Dizide  Ezra, Gazzeli tıp öğrencisi güzeli bir kızdır. Çocukken yetimhaneden çalınan küçük kız kardeşinin izini İtalya'da bulunca, onun yanına gitmek için Gazze'den kaçar. Ancak, bindiği mülteci teknesi Kıbrıs açıklarında batınca, teknedeki bütün mülteciler ölüyor ve bir tek Ezra kurtuluyor. Ezra'yı kurtaran zengin işadamı Çahangir Hüseyinov,  ilk görüşte Ezra'ya aşık oluyor.

Ezra dizisinin Konusu


Aynı anda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde başkomiser olan “Tek Tabanca” lakaplı Mustafa ve yardımcısı Ömer, kaçak altın kuryesi kılığında Çahangir ile görüşmeye gidiyorlar. İşte tam orada, Ezra ile Mustafa'nın yolları birleşir. Mustafa'nın polis olduğu ortaya çıkınca kaçmak zorunda kalır. Ezra da Hüseyinov'dan korkunca kaçıp sığınabileceği tek yer Mustafa'nın yanı olur.


Ezra Oyuncu Kadrosu

Show TV’nin yeni projelerinden birisi olan Ezra genç kadrosuyle dikkat çekiyor!  Başrollerinde, Yusuf Çim, Rüveyda Öksüz, İsmail Fliz, Zeynep Koltuk ve Asuman Dabak gibi isimler yer alıyor.

Yönetmenliği ve senaryosu Tayfun Güneyer’e ait olan ‘Ezra’, yakında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Ezra Dizisi Show TV'de..."

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top