Emanet Dizisi Konusu - Hikaysesi Özeti

Emanet Dizisi Oyuncuları
Mehmet Akif Alakurt, Özlem Yılmaz, Deniz Celiloğlu, Engin Şenkan, Nergis Çorakçı, Semra Dinçer, Ferit Kaya, Ahenk Demir, Aytaç Öztuna, Haluk Cömert, Pelin Acar, Özge Sezince, Burak Demir, İpek Elban, Nihan Balyalı, Sultan Ulutaş, Gökhan Bekletenler, Faruk Akgören, Melahat Abbasova, Elçin Atamgüç, Gökay Müftüoğlu, Ercan Özdal, Cankat Aydos, Belgin Erdoğan, Filiz Kaya, Begüm Fil, Songül Kaya, Damla Demirsal, Muhittin Oymakçıer, Derya Demirsal ve M. Sitare Akbaş.

Emanet Son Bölüm izlemek için salı akşamları FOX TV'yi açmayı unutmayın!

Emanet Dizisi Konusu - Hikaysesi Özeti

Jandarma çevirmesinde suçsuz bir insanın ölümüne neden olan Murat, gerçeği ararken öldürdüğü adamın güzel nişanlısı Zelal'i umutsuz bir aşkla sever.

Zelal Kozaklı, turizmde tur rehberi olarak çalışmaktadır. İstanbul'da İngilizce bölümünü bitiren Zelal, babasını yalnız bırakmak istememiş ve memleketi Ürgüp'e geri dönmüştür. Kozaklı ailesinin büyük oğlu olan Halit ile tanışmış birbirlerine aşık olmuşlardır.

İki aşık evlenecekleri günü iple çekerken, Halit'in kardeşi Ekrem, Zelal'in Halit ile evlenmesini kabul edemez ve Zelal'in gözünden Halit'i düşürecek bir plan yapar. Ekrem, kurduğu tuzağın sonucunu kendisi bile hayal edemez.

Adana Pozantı'da görev yapan yüzbaşı Fırat, Hatun ve Ekrem'in hain planının sonucunda Zelal'le yolları kesişir. Halit'in babası Tahir Ağa ve annesi Nedret Hanım, her şeyden habersiz oğulları için kusursuz bir nikah hazırlama telaşı içindedirler.

Tahir Ağa'nın ikinci karısı Hatun, Halit için yapılan her şeyden rahatsız olmaktadır. Halit'in yerine Ekrem'i getirmek isteyen Hatun, konağı Zelal'e ve Halit'e dar edecek planlar yapmaktadır. Zelal, kurulan tuzaktan habersiz, evleneceği günü ve Halit'in karısı olmayı sabırsızlıkla beklemektedir

 Hatun  Zelal’i, Zelal de Hatun’u gördüğü için şaşkın… Zelal anlam veremez ama Halit için birşeyler öğrenmek adına  sorgulamaz. Meryem ana Zelal’i tersleyip konaktan kovar.Zelal  bir şeyler olduğunu anlar ama Hatun Zelal’i tehdit eder.

Ekrem ifadesini verip serbest bırakılmıştır.Zelal’i komutanlıkta görünce heveslenir.Ekrem artık evlenme teklifi etmeyi düşünür ama Fırat komutanı hesap edemez.Fırat'la  Zelal’i birlikte görünce Ekrem Zelal'i kolundan tutup zorla konağa götürmeye çalışır.Bu sırada Ekrem'in düşmanları Zelal'in evini ateşe verirler.F ırat Zelali kurtarır ama Zelal'in babası alevlerin arasında kalır. Ordan geçen ekrem hemen Zelal'in yanına gider ama Zelal Fırat yüzbaşının ve babasının içerde olduğunu söyler.Fırat yüzbaşı yangını küçük sıyrıklarla atlatır ama Zelal'in babası yoğun bakımdadır.

Fırat otelin güvenlik kayıtlarına ulaşmıştır. Ekrem artık bittiğini anlar. Annesi Hatunla hemen bir plan yapar. Hatun bu sefer oğlu Ekremi kurtarabilecek midir?

 Emanet Dizisi Nerede Çekilioyor? Emanet Dizisinin Çekildiği Konak Nerede?

Emanet izleyicileri dizi kadar çekim mekanı olan Ürgüp'ün doğal güzelliğine  de hayran kalacak. Başarılı oyunucu kadrosuyla dikkatleri çeken Emanet Dizisi yakında Fox Tv'de başlıyor. Çekimlerine başlanan dizisinin başlaması için bütün hazırlıklar tamam. Bu yazımızda size çok merak edilen bir sorunun yanıtını sunacağız. Bir çok izleyici Emanet Dizisi Nerede Çekiliyor sorusunun cevabını merak ediyor. Fox Tv Emanet Dizisi Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde çekiliyor. Tarihi ve doğal güzelliklerin buluştuğu Kapadokya Peri Bacalarının yer aldığı bu güzel ilçede dizinin çekim mekanı olarakta daha önce de dizi çekimlerine sahne olmuş olan Asmalı Konak kullanılacak.
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Emanet Dizisi Konusu - Hikaysesi Özeti"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top