Diğer Yarım 3. Bölüm

Meryem'le, Ecevit ailelerinin tüm karşı çıkmalarına rağmen evlenirler. Ancak ikili kültürleri, sosyal statüleri konusunda son derece farklıdır. Aşkları haricinde birbirinden çok farklı olan Meryem ve Ecevit birkaç yıl içinde sudan bir sebeple kavga eder ve galip gelen inatları yüzünden boşanırlar.

İkiz kızları olan çift mahkemenin, birini anneye, diğerini de babada kalmak üzere karar vermesi ile tamamen yollarını ayırır. İkisi de çocukları birbirine göstermemeye yemin ederler.

Kızları, kendi kültürlerine ve fikirlerine göre yetiştirirken onlara büyük bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir ve birbirinden habersiz iki kız kardeş çarpışırlar.


Diğer Yarım 3. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayın!


Yüzleri aynı ama yaşam tarzları taban tabana zıt kardeşler elele verir ve tüm gerçeklerinin yalana dönüştüğü o gün, bir karar verirler. Anne babalarına iyi bir ders verecek ve onları yeniden bir araya getireceklerdir.

Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Veli Çelik'in yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte'nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcak bir mahalle dizisi ' DİĞER YARIM ' yakında atv ekranlarında...

Geçmişte söylenen büyük yalanın hikayesi

Birbirinden farklı hayatlar süren iki ailenin ve geçmişte söylenen büyük bir yalanın peşine düşen ikizleri anlatan 'Diğer Yarım' dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

ATV ekranlarında çok yakında 'Diğer Yarım' adında yeni bir dizi başlayacak. Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği, Veli Çelik'in yönettiği, senaryosunu Eda Tezcan ve Gülbike Sonay Üte'nin kaleme aldığı dizi, birbirinden çok farklı hayatlar süren iki aile arasındaki çekişmeyi anlatıyor. Farklı öyküsü, iddialı oyuncu kadrosu ile şimdiden merak uyandıran 'Diğer Yarım'da; kendilerine geçmişte büyük bir yalan söyleyen anne ve babalarına ders vermek ve onları yeniden bir araya getirmek isteyen 'Esma' ve 'Zeynep' adındaki ikizleri Gonca Sarıyıldız canlandırıyor. İkizlerin annesi 'Meryem'i İpek Tuzcuoğlu, babası 'Ecevit'i ise Orhan Kılıç canlandırıyor.

Diğer Yarım 3. Bölüm İzle

Yüzleri aynı, yaşamları çok farklı!

Dizinin konusu şöyle: Farklı sosyal statülere sahip olan 'Meryem' ve 'Ecevit ',ailelerinin karşı çıkmasına rağmen evlenirler. Çiftin bir süre sonra ikiz kızları olur. Birbirlerinden çok farklı olan 'Meryem' ve 'Ecevit ',sudan bir sebeple kavga eder ve boşanırlar. Mahkeme; kızların birinin annede, diğerinin de babada kalmasına karar verir. İkisi de çocukları birbirlerine göstermemeye yemin eder. Bu arada kızlarını, kendi kültürlerine göre yetiştirirken onlara bir yalan söylerler. Ancak yıllar sonra ikiz kardeşlerin kaderi İstanbul'da birleşir. Yüzleri aynı ama yaşam tarzları tamamen farklı olan ikizler, annebabalarına iyi bir ders vermekte kararlıdır.
Bagikan :
+
Previous
Next Post »
0 Komentar untuk "Diğer Yarım 3. Bölüm"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top