Boynu Bükükler Dizisi


Kanal D'nin okulda geçen yeni gençlik dizisi Boynu Bükükler çok yakında başlıyor.

Türkiye'de her dönem ilgi ili takip edilen okul dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Daha önce Hayat Bilgisi, Elde Var Hayat, Lise Defteri, Arka Sıralar ve Pis Yedili gibi efsane haline gelmiş okul dizileri gençler tarafından ilgiyle takip edilmişti.

Yeni okul dizisi Boynu Bükükler efsane okul dizilerinin başarısını yakalayacak mı bilinmez ama geniş kadrosuyla adından söz etireceğe benziyor.

Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı İZLE

Boynu Bükükler Oyuncu Kadrosu


Kadrosunda Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Barış Başar, Ali Tutal, Mine Şenhuy Teber, gibi tanınmış isimlerin yanında Ahmet Olgun Sünear, Çağlar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Barış Küçükgüler, Özüm Arkan, Damla Debre, Öznur Serçeler, Barış Aytaç, Cüneyt Çeliksoy, Bengi İdil Uras, Nihan Tarhan, Tatiana Marinescu, Anıl Altan, Kadir İlkter, Bora Akkaş, Bensu Soral, Uğur Bilgin, Sevilay Şimşek gibi isimlerle zenginleştirilmiş kadroda bir çok genç oyuncu dikkat çekiyor.

Boynu Bükükler Konusu?


Anne babası olmayan bir grup öğrencinin zorluklara rağmen hayata tutunma ve başarılı olma hikayelerinin anlatıldığı Boynu Bükükler dizisinde kardeşliğin sadece kan bağı ile olmayacağı anlatılıyor.
Bagikan :
+
Previous
This is the oldest page
0 Komentar untuk "Boynu Bükükler Dizisi"

 
Template By Kunci Dunia
Back To Top